HAKKIMIZDA

Markanın tasarımcısı ve kurucu Hazal Özman, Bahçeşehir Üniversitesi işletme Fakültesinde eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine moda ve tasarım alanında devam ederek  İstanbul Moda Akademisi'nden mezun oldu. Moda Tasarımı ve Teknolojisi (Fashion Design and Technology) üzerine aldığı eğitim sonrasında  2016 yılında  H6 by Hazal Ozman markası İstanbul'da kuruldu.

H6 markası, kendine güvenli ve stil sahibi olmayı arzulayan kadınların her zaman şık ve rahat olması için yaratıldı.  H6 ürünlerindeki ana prensip,  kullanılan ürünlerin her zaman en yüksek kaliteli ürün olmasını amaçlamaktır. H6 by Hazal Ozman'nın ana koleksiyonu deri, kürk, kumaş karışımı kabanlar ve ceketlerden oluşur. Bunun yanı sıra elbiseler, bluzler, pantolonlar ve etekler de koleksiyonda tamamlayıcı olarak yer alır.

H6 ürünlerindeki desenler ile ürünler,  giyilebilir sanat özelliği taşır. Desenlerdeki illüstrasyon çizimleri tablo görünümü verir ve kadın figürlerinin her biri,  bir karakteri yansıtır. H6 markası, sanatla estetiği birleştirdiği ürünlerini, stil sahibi ve şık olmak isteyen kadınların beğenisine sunar.